JAVNI RADOVI – RADNIK/CA U ODRŽAVANJU

„Grad Županja u suradnji sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, radi poticanja društveno korisnog rada i ublažavanja socijalnih posljedica nezaposlenosti, nastavlja sa Programom javnih radova u Gradu. Na provedbi Programa za prijem u radni odnos na određeno vrijeme provedbom mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

JAVNI RADOVI – RADNIK/CA U ODRŽAVANJU

koji je objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Oglasnoj ploči Grada Županja, Grad ima namjeru zaposliti 15 radnika/ca na šest (6) mjeseci.

Pozivamo sve zainteresirane za rad u javnim radovima da prijave dostave u zatvorenim kovertama na adresu: Grada Županja, J.J. Strossmayera 1, soba broj 12, s naznakom „Prijava na oglas za javne radove“ ili na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., zaključno sa danom 04. kolovoza 2020. godine do 15,00 sati.“