Gradsko izborno povjerenstvo grada Županja - obavijest

Ovim putem kao nadležno izborno povjerenstvo kandidate i političke stranke koje se planiraju kandidirati na predstojećim lokalnim izborima upućujemo na objave Državnog izbornog povjerenstva na web stranicama www.izbori.hr, s posebnim naglaskom na rubriku Financiranje izborne promidžbe na lokalnim izborima – https://www.izbori.hr/site/izbori-referendumi/lokalni-izbori/lokalni-izbori-2021/aktualnosti-2878/financiranje-izborne-promidzbe-2883/2883, unutar koje su objavljeni webinari namijenjeni izbornim sudionicima.

U slučaju potrebe za dodatnim pojašnjenjima, stojimo Vam na raspolaganju, kako sada, tako i tijekom provedbe nadzora financiranja izborne promidžbe na lokalnim izborima.

Gradsko izborno povjerenstvo Županja, J.J.Strossmayera 1, Županja

email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

kontakti:

Anica Pastović

0981875068

predsjednica

Franjo Ferenci

0981977760

potpredsjednik

Annemarie Balentović

0911834775

nadzor financiranja izborne promidžbe

 

HZJZ - Osiguranje-epidemioloških-mjera-u-izbornom-procesu-prikupljanje-potpisa-birača

HZJZ Osiguranje-epidemioloških-mjera-u-izbornom-procesu-rad-izbornih-tijela